Nerešeno u Kruševcu: Napredak i TSC dele bodove

TSC i Napredak.

Fudbaleri Napretka i TSC-a su odigrali nerešeno 0:0 u 24. kolu Superlige Srbije. Iako su obe ekipe imale prilike za postizanje gola, mreže su ostale netaknute tokom celog susreta.

U prvom poluvremenu, domaći tim je pokazao veću ofanzivnu inicijativu, stvarajući nekoliko opasnih situacija pred golom gostiju. Međutim, njihovi napadi nisu bili dovoljno precizni da bi savladali golmana TSC-a.

U drugom poluvremenu, igrači TSC-a su se bolje adaptirali na igru i uspeli su da izdrže pritisak domaćina. Ipak, ni gosti nisu uspeli da pronađu put do mreže Napretka, iako su imali nekoliko obećavajućih napada.

Najbliži golu bio je Napredak u 88. minutu susreta, kada je rezervista Marinković pogodio prečku nakon centaršuta Marjanovića s leve strane. Ova prilika je bila jedna od retkih u utakmici koja je mogla doneti gol, ali lopta nije završila u mreži.

Posle ovog meča, TSC zauzima treće mesto na tabeli Superlige Srbije sa 47 bodova, dok je Napredak na 10. poziciji sa 29. Ova utakmica je završena bez pobednika, ali oba tima su osvojila po jedan bod koji im je važan u borbi za pozicije na tabeli.